DUONA, KURIOS NENUSIPIRKSI ĮPRASTOJE PARDUOTUVĖJE

duona RUGYS

sveikuoliu duona

Kuo ši duona skiriasi nuo įprastinės?

Svarbiausia tai, jog duonai pagaminti naudojami tik sveiki ekologiški rugių ir kviečių grūdai, kurie sumalami malūnu tik prieš gamybą. Šiuose miltuose išlieka ne tik visos kvapiosios, bet ir žmogaus organizmui itin svarbios medžiagos, tarp jų - grūdų gemalai, luobelės (sėlenos), skaidulos daug kalio, magnio, natrio, kalcio ir kitų žmogaus organizmui svarbių mikroelementų, riebalai, kurie pramoniniu būdu gaminamuose miltuose jau būna pašalinti, kad pastarieji ilgiau išsilaikytų nesugedę.

"Gardumėlio" kepyklėlės sveikatos duonos pagrindą sudaro kviečiai ir rugiai, natūralus raugas, druska bei įvairūs priedai – linų sėmenys, saulėgrąžos, sezamo sėklos arba lietuvių pamėgti kmynai. Sveika duona yra labai gerai virškinama, ji rekomenduojama skrandžio problemų turintiems žmonėms.

Ši duona – ekonomiška, nes suvalgius kelias riekes rytą soties jausmas lydi iki pietų. Be to, valgantiems viso grūdo duoną nebereikia maisto papildų.

Esame įsitikinę, jog Neringos svečiai įvertins sezono naujieną – sveiką duoną, nes atvykę į Neringą ilsėtis žmonės nori atsigauti ne tik siela, bet ir kūnu. Teigiamą „Gardumėlio“ duonos poveikį organizmui galima pajusti jau po pirmosios savaitės, nutarus valgyti tik sveiką duoną!  

text ornament

© Copyright 2010 / Sitemap